פל"א של אלי"ן מספקת סיוע בזמן מלחמה

 בתקופת מלחמה זו שלא הותירה אף אחד על כנו, בית החולים אלי"ן מושיט יד כדי לספק סיוע מיידי וקריטי באמצעות פרויקט פל"א שלנו כדי ליצור ולהתאים פתרונות לאתגרים העומדים בפני ילדים וצעירים עם מוגבלות 

חיילים צעירים שנפצעו בקרב

צוות פל"א ביקר בבתי חולים שטיפלו בחיילים אשר נפצעו במלחמה ובצעירים שנפגעו במתקפת הטרור הנוראית ב-7 באוקטובר. חייל שאיבד חלקים בידו כעת זקוק להסתגלות על מנת שיוכל להשתמש בפלאפון שלו כדי להתקשר לאמו. צעיר שנפצע קשה בפיגוע במסיבה ברעים זקוק לאביזרים מותאמים במיוחד כדי לחזק את עצמאותו. חייל אחר ביקש כפפה מיוחדת שתחזיק את פרק כף היד שלו, לאחר שאיבד שליטה עליה, במקומה.

הסברה לאזרחי הצפון והדרום

צוות פל"א פנה למשפחות של מטופלי בית חולים אלי"ן לשעבר בצפון ובדרום הארץ על מנת לשמור על קשר וכן לזהות צרכים מיוחדים שעשויים להיות לילדיהם בעלי האתגרים הפיזיים לאור משבר זה.

משפחות של ילדים עם מוגבלות שפונו מבתיהם בדרום ובצפון הארץ

חברת פל"א יוצרת ומתאימה פתרונות לילדים שמצאו עצמם ללא הציוד שהשאירו מאחור כאשר נאלצו לברוח מבתיהם ולמי שחסר להם מקומות אירוח נגישים בעת שהות בבתי מלון ובדיור ארעיים ברחבי הארץ. פתרונות אלו מטרתם להגביר את עצמאותם ולהבטיח שהם יוכלו להמשיך לצמוח ולהתפתח גם בזמנים כאוטיים אלו.

ילד כזה לדוגמא הוא איתן, שבתמונה כאן. איתן כמעט בן 3, אבל סובל מתסמונת שגרמה לו לגדול רק למחצית מגודלו. בחדר המלון שבו מתגוררת משפחתו, הוא לא יכול להגיע למיטה, לכיסא, לכיור או לשולחן.  פל"א מתאימה פתרון מדף כדי שיוכל להחזיר לעצמו את עצמאותו ולחקור את העולם כמו כל פעוט אחר.

 

לכל חייל, לכל משפחה ולכל ילד יש את הסיפור המרגש שלו. קשה לעצור את הדמעות כששומעים את הסיפורים ואת הזוועות האלו שעברו. אבל, זה מנחם לדעת שבעזרתכם אנחנו יכולים להמשיך לעזור להם.

זה מה שאנחנו עושים ב-פל"א . נקודה.

 

לתרומה

 

 

20231105153749.479.jpeg