ALYNnovation

ALYNnovation

 

 ALYNnovation מרכז היזמות לפיתוח מוצרים וטכנולוגיות לילדים עם צרכים מיוחדים 
93 מיליון ילדים ברחבי העולם, כולל יותר מ- 100,000 רק בישראל, סובלים ממגבלות פיזיות קשות המגבילות את תפקודם היומיומי באופן קבוע ומתמשך.
מרכז היזמות החדש בבית החולים, ,ALYNnovation הוא פרויקט שאפתני וראשון מסוגו בארץ, שמטרתו להשתמש בידע ובמומחיות של אנשי צוות בית החולים שלנו, על-מנת לפתח מוצרים וטכנולוגיות לשיפור התפקוד ואיכות חייהם של ילדים עם צרכים מיוחדים.
במרכז היזמות אנו מאחדים תחת קורת גג אחת את המפתח להצלחת הפרויקט של פיתוח מוצרים וטכנולוגיות:
ידע  וניסיון מהשורה הראשונה בתחום שיקום ילדים בארץ ובעולם, ילדים המאושפזים באלי"ן עם קשיים מגוונים, מעבדה ביומכנית (בקרוב תבנה מעבדה מודרנית)
היזמים שיגיעו למרכז יוכלו לפתח את המענה/הפתרון שלהם לצורכי הילדים המשתנים, לבנות את הדגם הראשון בעזרה ובליווי מומחים טכנולוגיים ומקצועיים, לבדוק את המוצר על הילדים השוהים כאן  ולערוך ניסוי וטעיה עד לקבלת תוצאות משביעות רצון. לאחר מכן ימשיכו את התהליך עם המלצות שלנו, הלאה.

ALYNnovation מרחב אולטימטיבי ליזמים
במסגרת הקמת מרכז היזמות, ישודרג מבנה המעבדה ויהווה מרחב יצירה מזמין ומיוחד. כמו-כן יירכשו מכשירים חדשניים כגון מדפסות תלת-ממד ומכשירים לחיתוכי לייזר.
באלי"ן יש שילוב של יתרונות מנצחים:
- ידע וניסיון מהשורה הראשונה בתחום שיקום ילדים בארץ ובעולם
- ילדים עם קשיים מגוונים
- המעבדה הביומכנית שבאלי"ן היא מרחב עבודה שבה קיים המכשור הנחוץ לפיתוח דגם ראשון
- ליווי של יועצים טכניים מקצועיים מתחומים רבים
- סדנאות "ראש פתוח" לחשיבה יצירתית מולטידיסיפלינארית


התוכניות שלנו לעתיד
טכנולוגיות מיוחדות יכולות לעזור באופן משמעותי לילדים עם צרכים מיוחדים להתגבר על המגבלות שלהם ולהשתתף באופן מלא ומשמעותי בחברה. עם זאת, ילדים רבים נותרים עם מוגבלות כי אין להם בהישג יד מכשור וטכנולוגיה מתאימה.
הצוות המקצועי והמנוסה של בית החולים מוצא לעתים קרובות פתרונות טכנולוגיים חדשניים המותאמים למטופלים שלהם, ויש להם מוניטין עולמי למקצועיות, מצוינות ויצירתיות בתחום זה.
אנו רוצים לעודד ולאפשר לצוות אלי"ן וכן ליזמים מוכשרים את התנאים לפיתוח מוצרים וטכנולוגיות מעבר לפתרון למטופל יחיד.
מטרתנו היא לזהות בעיות, לחשוב על פתרונות יצירתיים, לבדוק את ההיתכנות שלהם וקהל היעד שלהם ולאפשר את פיתוח הפתרונות במעבדה המשוכללת שלנו.
מרכז היזמות ALYNnovation מתכנן לקיים:
- סדנאות "ראש פתוח" שבהן יפגשו אנשים מתחומים שונים לדון בפתרונות לבעיה קיימת.
- קול קורא ליזמים מתחום זה של טיפול בילדים עם צרכים מיוחדים, לסטודנטים להנדסה, לעיצוב ועוד.
- עבודה משותפת עם ארגונים וזירות יזמות אחרים בארץ ובעולם
- מייקתונים שבהם יפותחו פתרונות ומכשור לילדים עם צרכים מיוחדים, במפגשים רב צוותים ב- 3 ימי מרתון.  

הצטרפו אלינו
אנחנו מזמינים מייקרים, סטודנטים, אנשים יצירתיים, אנשי מקצוע, הורים, כל מי שיש בליבו וביכולתו לקחת חלק בהפיכת העולם לטוב יותר עבור ילדים עם צרכים מיוחדים, להצטרף למסע המרתק שלנו במרכז היזמות ובפעילויותינו השונות. בין אם בהשתתפות במפגשי "ראש פתוח" מידי חודש, בסדנאות השונות שיתקיימו במרכז, באירועי מייקתון, בכנסים ובהרצאות שיהיו חלק מהתוכניות במרכז - המעבדה תעמוד לרשות בעלי הרעיונות הנבחרים לשימוש במכשירים, כולל מדפסות תלת ממדיות, עם ליווי מקצועי ככל שנחוץ.
רעיון שיתקבל למרכז יפותח עד לדגם ראשון ויקושר לגורמי המשך. כדי להתקבל ל-ALYNnovation   יש לעמוד בקריטריונים ולעבור תהליך בדיקה של וועדת היגוי מיוחד.
לפרטים נוספים, מידע וביקורים: hilla@alyn.org

 

Ask us:
02-6494222
Your message was sent successfully