סיעוד

סיעוד

מנהלת הסיעוד:  גב' עמנואל פיקאר לויתן RN ,  MSN  

טלפון: 02-6494385

דוא"ל:   manu@alyn.org  

סגנית מנהלת הסיעוד, אחראית חת"ש, שע"ח ומרכזת הועדה לניהול סיכונים:  גב' דבורה בן צבי RN, MSN  

טלפון: 02-6494387

דוא"ל:  dvora@alyn.org 

אחות מנהלת בית חולים תורנית (אחות כללית) ומרכזת תחום:

מרכזת תיירות מרפא: גב' אלינור ליפורט RN MA

מרכזת תחום פצעים: גב' סופי קוטלרסקי RN BA

מרכזת תחום מניעת זיהומים: גב' מרינה דאקמן RN BA

צוות האחיות והאחים ,ככלל, מלווה את האדם מרגע הלידה (אפילו לפני) ועד זקנה, ברגעים שונים במעגל החיים, כולל בתקופה שבה אדם נזקק לתהליך שיקומי.

צוות הסיעוד בבית חולים אלי"ן מלווה את הילד והמשפחה - כל היממה, כל ימות השבוע, בכל תחומי הטיפול, מתוך ראייה כוללת של הצרכים הרפואיים, הפיזיים והנפשיים של הילד ומשפחתו. האחות באלי"ן  מתמקצעת בשלושה תחומים עיקריים: סיעוד הילד, יישום התהליך השיקומי וטיפול במונשמים. צוות האחיות מתמקד באומדן, זיהוי, טיפול והערכה סיעודיים של פעילויות היומיום של המשתקמים, כמו גם הדרכה והעצמה של הילד והמשפחה.

הסיעוד הינו חוליה אחת מתוך הצוות הרב מקצועי המעניק טיפול שיקומי "התפור" אישית לצרכי הילד וממוקד בו ובמשפחתו.  האחות האקדמאית מנווטת יחד עם הצוות הרב מקצועי את המסלול הייחודי לילדים הזקוקים לשיקום במטרה לאפשר לילד המטופל ומשפחתו לממש את מקסימום היכולות שלו כשיחזרו יחד לבית ולקהילה. אנו מציעים להם עצמאות בחוסר עצמאות, רואים בקושי – הזדמנות, ובכל אתגר – סיכוי לפתרון.

הסיעוד באלי"ן הוא נקודת מפגש בין מקצועיות בלתי מתפשרת, קדמת הטכנולוגיה, יחד עם CARING  וחמלה. השקפת העולם המקצועית שלנו היא מחוייבות לערך כבוד האדם בכלל, וכבוד הילד בפרט, דאגה לאיכות חייו, לשמירה ועידוד עצמאותו התפקודית, הגופנית והנפשית תוך שאיפה מקסימלית למתן חוויות ילדות כמו כל ילד אחר...

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה