מחלקת אורתופדיה

מחלקת אורתופדיה

הצוות האורתופדי 

ד"ר שרון אילון, אורתופדית ילדים, מנהלת השירות האורתופדי, בי"ח אלי"ן

ד"ר שירלי מאיר, אורתופדית ילדים, מנכ"לית אלי"ן לשעבר

ד"ר מיכל פרנקל, אורתופדית ילדים בבי"ח אלי"ן ובבי"ח שמיר-אסה"ר

ד"ר יהודה וייל, אורתופד בבי"ח אלי"ן ובבי"ח שע"צ

יועצים:

ד"ר שי לוריא, אורתופד כף יד, בי"ח הדסה

ד"ר עמית סגל, אורתופד ילדים עמוד שדרה, בי"ח איכילוב-דנה

ד"ר יהושע שרודר, אורתופד עמוד שדרה, בי"ח הדסה

ד"ר מיכאל זיידמן, אורתופד ילדים, מנהל היחידה לאורתופדיה ילדים, בי"ח הדסה

ד"ר ולדימיר גולדמן, אורתופד ילדים, מנהל היחידה לתיקון עיוותים והארכות גפיים, בי"ח הדסה

ד"ר טארק שרבאתי, אורתופד ילדים, בי"ח הדסה

 

מזכירות השירות האורתופדי:

גב' נורית טוויל טלפון: 02-6494-327

פקס: 02-6494-800

מייל: נורית טוויל  ntwill@alyn.org 

 

ישנן מחלות ובעיות ילדות רבות הגורמות להשפעה על מערכת השריר והשלד, ואשר עשויות להצריך שיקום אורתופדי. באלי"ן קיים צוות מטפלים מיומן בטיפול בילדים ובבעיות שריר ושלד, אשר עובד בצמוד לרופאים האורתופדיים. הטיפולים השיקומיים מתבצעים בהתאם להנחיות רופאים מטפלים מהקהילה או רופאי המחלקה בבית החולים. הנחיות הטיפול משתנות יחד עם המצב התפקודי של הילד/ה, ובכל עת קיימת לצוות המטפלים גישה חופשית להתייעצות עם הצוות הרפואי.

תהליך השיקום מתאים לילדים עם בעיה אורתופדית חדשה, לילדים אחרי ניתוח, או לשיפור מצב תפקודי בילדים עם אבחנות כרוניות. תהליך זה מתבצע באלי"ן מתבצע באחת מ-3 מסגרות: מרפאות חוץ, אשפוז יום או אשפוז מלא. מסגרת הטיפולים שונה מילד לילד ומשתנה במשך תהליך השיקום, לפי מצב הילד/ה.

חלק משמעותי מתהליך השיקום האורתופדי הוא שיתוף הפעולה שלכם והתמיכה המשפחתית והחברתית בילד/ה. פעמים רבות הילדים ואתם נדרשים לבצע תרגול עצמי בין זמני הטיפולים, בין אם באשפוז מלא, ובין אם אתם מתבקשים לבצע תרגול בבית. ההצלחה של ילדכם ושל תהליך השיקום כולו תלויה בשיתוף הפעולה שלכם!

אתם מעוניינים לבדוק אפשרות של שיקום אורתופדי לילדכם? אנו ממליצים לתאם פגישת הערכה, בנוכחות רופא/ה אורתופד/ית ופיזיותרפיסט/ית, במהלכה נכיר את הילד/ה ונוכל לבחון האם יש מקום לתהליך שיקום ולבנות מסגרת מותאמת אישית עבור ילדכם. ניתן לקבוע פגישה בטלפון 02-6494-327. הנכם מוזמנים לצרף לפגישה/הערכה את המטפלים הקבועים של הילד/ה.

 

שאלו אותנו:
02-6494222
הודעתך נשלחה בהצלחה